کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ورود  \ ثبت‌نام  )
امروز: دوشنبه 22 مهر ماه 1398 ساعت: 

درباره ما

 
  در محدوده سال  1300تا 1305 هجری شمسی در حاشیه فلکه جنوبی حرم مطهر رضوی مقابل مسجد گوهرشاد توسط  مرحوم حاج محمد مهدی تحریرچی  بنیان گذار اولین فروشگاه  اختصاصی  لوازم التحریر در استان خراسان در شهر مشهد ، افتتاح گردید ؛ ایشان در سال 1275 هجری شمسی چشم به جهان گشود و پس از گذراندن دوران طفولیت ، در دوران جوانی پس از آموختن احکام کسب و کار ، با مدد از ولی نعمت خود حضرت اباالحسن الرضا (ع).
 
    در حدود سال های 1324 با حضور  فرزندان محمد ابراهیم – محمد رضا – محمد تقی و محمد هادی تحریرچی  به ترتیب  کار را توسعه بخشید و در نهایت در سال 1352 شعبه جدیدی با نظارت ایشان در خیابان خسروی نو به نام کالای  تحریر افتتاح گردید. این روند تا سال  1361 ادامه داشت و پس از ان سال برادران جهت انتقال تجربیات به نسل جدید اقدام  به ایجاد فروشگاههای جدید کردند   که فروشگاه پخش تحریر رضا به سبکی جدید متناسب با زمان خود در بلوار شهید مدرس  با مدیریت اقای حاج محمد رضا تحریرچی افتتاح گردید و سپس به ترتیب فرزندان ایشان محمد جواد – محمد علی و محمد صادق ادامه کار دادند و هم اکنون فعال میباشد .
 
    در سال 1373 محمد جو اد تحریرچی  با هدف ایجاد مرکزی تخصصی در حوزه تجهیزات نقشه برداری- فتوگرامتری و ماهواره ای(GPS)شرکت  سطوح طوس واقع در خیابان کوهسنگی را افتتاح نمود و هم اکنون در بلوار شهید صادقی مجتمع تابان  ارائه دهنده خدمات میباشد.
 
    زندگی امروزی بی‏‌گمان رو‏‌ش‌های نوین تر ،هوشمندانه ‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏ ‌تری را جهت خرید می‏‌طلبد. لذا تیم ما در سایت تحریر بازار با مدیریت مهندس سعید تحریرچی   (نسل چهارم) با بهره بردن از تمامی تجارب گذشته و مشاورین در حوزه های مرتبط زحمات بسیار زیاد کشیده شد تا اینکه در این حوزه  همواره در کنار شما با بهترینها و قیمتهای جذاب در محل کار و منزل  شما مدیران -  دانش پژوهان – دانشجویان و دانش اموزان محترم  باشد.
 
با احترام 
فروشگاه اینترنتی تحریر بازار ( تحریرچی)
 

 
 

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول